Vanwege het Corona virus is het nog onduidelijk hoe het onderwijs precies verzorgd gaat worden. Zie voor de actuele informatie de betreffende vakpagina’s op Blackboard/Brightspace.

Studiegids

nl en

Mentoraat

Vak
2015-2016

Mentoraat

Docent(en)
Drs. R. Verheul (coördinator; r.verheul@fsw.leidenuniv.nl)
N.M. Auwema MSc (n.m.auwema@fsw.leidenuniv.nl)
N. Bos MSc (n.bos@fsw.leidenuniv.nl)
M.S. Gerritsen MSc (m.s.gerritsen@umail.leidenuniv.nl)
E. Golodyaeva MSc (e.s.golodyaeva@umail.leidenuniv.nl)
D. Jacobs MSc (d.j.jacobs.2@umail.leidenuniv.nl)
K. Koole MSc (k.koole@fsw.leidenuniv.nl)
F.G.J. Meijerink (meijerink@fsw.leidenuniv.nl)
R. Rowaan MSc (r.rowaan.3@umail.leidenuniv.nl)

Aanpak

Tijdens je eerste studiejaar krijg je een persoonlijk mentor toegewezen. Met haar/hem zul je regelmatig contact hebben. Je mentor is een sparring partner met wie je hardop kunt nadenken over je studie. Bereik je de gewenste resultaten? Pak jij je studie handig aan? Hoe zou je meer diepgang kunnen bewerkstelligen in je studie en nevenactviteiten? Wil je alvast vooruitblikken op een vervolgopleiding of beroep? Jouw mentor kijkt graag met je mee.

Eens per blok nodigt jouw mentor je uit voor een individueel gesprek van een half uur. Daarnaast kun je, als je daaraan behoefte hebt, ook uit eigen beweging met jouw mentor afspreken. Eens per maand wordt ook een inloopspreekuur gehouden (zie hieronder). Niet iedere mentor is aanwezig op ieder inloopspreekuur, maar je bent van harte welkom om met een van de aanwezige mentoren van gedachten te wisselen over jouw vragen.

Behalve individueel overleg biedt het mentoraat ook informatieve groepsbijeenkomsten. Daarin wordt ingegaan op specifieke studie- en academische vaardigheden, zoals timemanagement en tentamentraining. Ook worden bijeenkomsten gewijd aan mogelijke carrièrepaden en hoe je tijdens de studie zo goed mogelijk daarop voor te bereiden.

Rooster

Individuele gesprekken
Op afspraak (je mentor zal jou in ieder blok uitnodigen voor een gesprek; jij kunt tussentijds ook het inititatief nemen voor een afspraak).

Inloopspreekuur
Iedere laatste vrijdag van de maand (behoudens feest- en vakantiedagen) tussen 16:00 en 18:00 uur in PDLC 5.A19, volgens dit schema:
30 oktober
27 november
8 januari
29 januari
26 februari
1 april
29 april
27 mei

Groepsbijeenkomsten
De eerste, gezamenlijke, bijeenkomst vindt plaats op donderdag 24 september a.s. van 13.00-15.00 uur in SC01
De tweede gezamenlijke bijeenkomst vindt plaats op donderdag 19 november a.s. van 09.00-11.00 uur in SC01
De derde gezamenlijke bijeenkomst vindt plaats op donderdag 24 februari 2016 van 17.00-19.00 uur in SC01

Zie ook het rooster:
http://www.fsw.leidenuniv.nl/studenten/studieondersteuning/osc/roosters/politieke-wetenschap/